poniedziałek, 30.05.2016

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
ŚWIĘTO SZKOŁY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
środa, 25 maja 2016 15:20

dzieci

Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat

                                                                             Janusz Korczak

                                                                             

Uwaga :

Dnia 31 maja 2016 r. ( wtorek) społeczność naszego gimnazjum obchodzi Święto Szkoły.

W tym dniu odbywają się zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Plan dnia :

8.00 – 8.35 – spotkanie klas z wychowawcą

8. 40 - wyjście uczniów wszystkich klas pod opieką wychowawców i nauczycieli do miejscowego kina „Odrodzenie”

9.00 – 11.30 - III edycja Festiwalu Uśmiechu i Radości

 

W programie m. in.: 

1.Krótkie spotkanie z Pchłą Szachrajką w wykonaniu grupy „ Mały Teatr”

2.Gala Gigantów - wyniki ogólnoszkolnego plebiscytu zorganizowanego przez gimnazjalne Koło Dziennikarskie

3.Spektakl pt. Wariaci – „Teatr Lekkostrawny” PG Zdzieszowice

4.Koncert gitarowy w wykonaniu Kamila Greschutza z 3b

5.Koncert skrzypcowy w wykonaniu Anny Kałuży z 3c

6.Pokaz taneczny Marceliny Maciołek i Pauliny Kopiec z 3a i 3c

7.Podsumowanie wyników gimnazjalnego konkursu DZIEŃ EUROPEJSKI W NASZEJ SZKOLE

 

11.45 – 14.00 - Liga Mistrzów – Hala Sportowa w Zdzieszowicach.

 
Nowy Plan PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 20 maja 2016 14:18

Uwaga !

Od poniedziałku 23 maja obowiązuje nowy plan lekcji.

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 14:24
 
Wymiana polsko-niemiecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 19 maja 2016 15:05

wymiana1

wymiana2

wymiana3

wymiana4

 
Mistrzostwa Województwa Gimnazjum w Pływaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 19 maja 2016 14:31

                                   Mistrzostwa Województwa Gimnazjum w Pływaniu

                                                 Indywidualnie i Sztafetach

                                          17.05.2016 w Kędzierzyn-Koźlu

 

                Dnia 17.05.2016 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Finał Gimnazjady w Pływaniu.

Dziewczęta Publicznego Gimnazjum w składzie: Joanna Hałas, Katarzyna Hałas, Karolina Kiec, Karolina Dammfeld, Aleksandra Olszewska,

Anna Maciak, Joanna Filusz, Aleksandra Kamińska rez, Karolina Wiśniewska, Angelika Miłkowska, Aleksandra Łakomska wywalczyły trzecie miejsce.

Chłopcy w składzie : Maciej Woźniak, Denis Wadziński , Marek Drąg, Tomasz Nowak, Sikorski Marcin, Damian Rzepka, Kamil Rurarz ,

Denis Kubuszewski rez,Filip Momot, Grzgorz Pawleta zajęli czwarte miejsce. Sztafety odbywały się na dystansie 8X50m stylem dowolnym.

Indywidualnie na 50m stylem dowolnym Joanna Hałas zajęła drugie miejsce , a Aleksandra Olszewska   na dystansie 50m stylem grzbietowym zajęła trzecie miejsce.

Poprawiony: czwartek, 19 maja 2016 14:35
 
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
środa, 18 maja 2016 12:51

Szanowni Państwo!

We wtorek 24 maja 2016 r. od godz. 16.30 do godz. 18.00 zapraszamy na obowiązkowe spotkania z rodzicami,

na których zostaną podane prognozowane oceny roczne.

ODDZIAŁY

KLASA I

KLASA II

KLASA III

A

Danuta Borowicz

Sala 103

Kleniewski Krzysztof

Sala E2

Babilec Beata

Sala 7

B

Hanna Nowak

Sala 21

Kotlewska Marzanna

Sala 123

Babilec Ireneusz

Sala 3

C

Aneta Karwacka

Sala 223

Gasz Elżbieta

Sala 2

Kierel Teresa

Sala 202

D

Justyna Klink- Jelito

Sala 109

Kałuża Alicja

Sala G2

Kowalczyk Anna

Sala 102

E

Danuta Oleszek

Sala 231

 

Adam Hyjek

Sala 203

F

Mariusz Kowalczyk

Sala 23

 

Kulig Barbara

Sala 210

We wtorek 24 maja 2016 r. od godz. 16.30 do godz. 18.00 zapraszamy na obowiązkowe spotkania z rodzicami, na których zostaną podane prognozowane oceny roczne.

ODDZIAŁY

KLASA I

KLASA II

KLASA III

A

Danuta Borowicz

Sala 103

Kleniewski Krzysztof

Sala E2

Babilec Beata

Sala 7

B

Hanna Nowak

Sala 21

Kotlewska Marzanna

Sala 123

Babilec Ireneusz

Sala 3

C

Aneta Karwacka

Sala 223

Gasz Elżbieta

Sala 2

Kierel Teresa

Sala 202

D

Justyna Klink- Jelito

Sala 109

Kałuża Alicja

Sala G2

Kowalczyk Anna

Sala 102

E

Danuta Oleszek

Sala 231

 

Adam Hyjek

Sala 203

F

Mariusz Kowalczyk

Sala 23

 

Kulig Barbara

Sala 210

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34